Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
krompirjeva, kvinojina in zelenjavna enolončnica ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi other se krompirjeva, kvinojina in zelenjavna enolončnica uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
krompirjeva, kvinojina in zelenjavna enolončnica je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 110 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 11g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.5g |
| Naravni | 2.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2.2g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 9g |
| Maščobe | 3g |
| Nasičene | 0.7g |
| Nenasičene | 2.3g |
| Natrij | 180mg |
krompirjeva, kvinojina in zelenjavna enolončnica ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 5 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
krompirjeva, kvinojina in zelenjavna enolončnica ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
krompirjeva, kvinojina in zelenjavna enolončnica ima glikemično obremenitev 5 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →