Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremna polnitev iz arašidovega masla ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 25 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se kremna polnitev iz arašidovega masla uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
kremna polnitev iz arašidovega masla je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 520 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 45g |
| Sladkorji (skupaj) | 35g |
| Naravni | 5.0g |
| Dodani | 30g |
| Vlaknine | 2g |
| Topne | 0.6g |
| Netopne | 1.4g |
| Beljakovine | 8g |
| Maščobe | 34g |
| Nasičene | 8g |
| Nenasičene | 24g |
| Natrij | 350mg |
kremna polnitev iz arašidovega masla ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 25 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
kremna polnitev iz arašidovega masla ima zmeren glikemični indeks (55). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
kremna polnitev iz arašidovega masla ima glikemično obremenitev 25 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →