Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremasta mešanica za puding ima glikemični indeks 85, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 75 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se kremasta mešanica za puding uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
kremasta mešanica za puding lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 370 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 88g |
| Sladkorji (skupaj) | 65g |
| Naravni | 5.0g |
| Dodani | 60g |
| Vlaknine | 0g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 1g |
| Maščobe | 1g |
| Nasičene | 0.5g |
| Nenasičene | 0.5g |
| Natrij | 500mg |
kremasta mešanica za puding ima glikemični indeks 85, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 75 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
kremasta mešanica za puding ima visok glikemični indeks (85). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
kremasta mešanica za puding ima glikemično obremenitev 75 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →