Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Krema s kakavom ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se Krema s kakavom uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Krema s kakavom je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 270 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 28g |
| Sladkorji (skupaj) | 22g |
| Naravni | 4.0g |
| Dodani | 18g |
| Vlaknine | 1g |
| Topne | 0.3g |
| Netopne | 0.7g |
| Beljakovine | 3g |
| Maščobe | 16g |
| Nasičene | 10g |
| Nenasičene | 5g |
| Natrij | 60mg |
Krema s kakavom ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Krema s kakavom ima zmeren glikemični indeks (55). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Krema s kakavom ima glikemično obremenitev 15 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →