Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Paprika plnená hummusom má glykemický index 25, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 4 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými vegetables sa Paprika plnená hummusom zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Paprika plnená hummusom je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 140 kcal |
| Sacharidy | 14g |
| Cukry (celkom) | 3.5g |
| Prirodzené | 3.5g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 4.5g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 5.5g |
| Tuky | 7g |
| Nasýtené | 1g |
| Nenasýtené | 6g |
| Sodík | 220mg |
Paprika plnená hummusom má glykemický index 25, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 4 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Paprika plnená hummusom má nízky glykemický index (25), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Paprika plnená hummusom má glykemickú záťaž 4 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →