Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Ovsená cereália má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 50 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Ovsená cereália zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Ovsená cereália je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 410 kcal |
| Sacharidy | 77g |
| Cukry (celkom) | 18g |
| Prirodzené | 4.0g |
| Pridané | 14g |
| Vláknina | 4g |
| Rozpustná | 1.2g |
| Nerozpustná | 2.8g |
| Bielkoviny | 8g |
| Tuky | 8g |
| Nasýtené | 1g |
| Nenasýtené | 7g |
| Sodík | 320mg |
Ovsená cereália má glykemický index 65, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 50 na 100g má výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Ovsená cereália má stredný glykemický index (65). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Ovsená cereália má glykemickú záťaž 50 na 100g, čo znamená výrazný vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →