Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →
Colorant artificial (Roșu Allura AC) are un indice glicemic de 0, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 0 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
Comparativ cu alte other, Colorant artificial (Roșu Allura AC) se situează printre cele mai scăzute în privința indicelui glicemic.
Colorant artificial (Roșu Allura AC) este o alegere bună pentru persoanele care gestionează glicemia, rezistența la insulină sau urmează o dietă cu IG scăzut.
De ce acest scor?
| Calorii | 0 kcal |
| Carbohidrați | 0g |
| Zaharuri (total) | 0g |
| Naturale | 0.0g |
| Adăugate | 0g |
| Fibre | 0g |
| Solubile | 0g |
| Insolubile | 0g |
| Proteine | 0g |
| Grăsimi | 0g |
| Saturate | 0g |
| Nesaturate | 0g |
| Sodiu | 0mg |
Colorant artificial (Roșu Allura AC) are un indice glicemic de 0, clasificat ca aliment cu IG scăzut. Cu o încărcătură glicemică de 0 per 100g, are un impact minimal asupra glicemiei.
Colorant artificial (Roșu Allura AC) are un indice glicemic scăzut (0), fiind o opțiune bună pentru persoanele cu rezistență la insulină.
Colorant artificial (Roșu Allura AC) are o încărcătură glicemică de 0 per 100g, indicând un impact minimal asupra glicemiei.
Logi · Gestionează rezistența la insulină
Logi scanează mesele, calculează încărcătura glicemică în timp real și arată exact cum fiecare ingredient afectează glicemia.
Începe gratuit →