Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
przygotowanie truskawkowe ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 14 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, przygotowanie truskawkowe plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
przygotowanie truskawkowe jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 90 kcal |
| Węglowodany | 22g |
| Cukry (wszystkie) | 20g |
| Naturalne | 8.0g |
| Dodane | 12g |
| Błonnik | 1.2g |
| Rozpuszczalny | 0.4g |
| Nierozpuszczalny | 0.8g |
| Białko | 0.5g |
| Tłuszcze | 0.2g |
| Nasycone | 0g |
| Nienasycone | 0.1g |
| Sód | 5mg |
przygotowanie truskawkowe ma indeks glikemiczny 65, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 14 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
przygotowanie truskawkowe ma umiarkowany indeks glikemiczny (65). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
przygotowanie truskawkowe ma ładunek glikemiczny 14 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →