Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Precelki ma indeks glikemiczny 83, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 66 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Precelki plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Precelki może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 380 kcal |
| Węglowodany | 80g |
| Cukry (wszystkie) | 3g |
| Naturalne | 1.0g |
| Dodane | 2g |
| Błonnik | 3g |
| Rozpuszczalny | 0.6g |
| Nierozpuszczalny | 2.4g |
| Białko | 10g |
| Tłuszcze | 2g |
| Nasycone | 0.3g |
| Nienasycone | 1.7g |
| Sód | 1100mg |
Precelki ma indeks glikemiczny 83, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 66 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Precelki ma wysoki indeks glikemiczny (83). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Precelki ma ładunek glikemiczny 66 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →