Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Polepszacze do chleba ma indeks glikemiczny 85, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 60 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii other, Polepszacze do chleba plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Polepszacze do chleba może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 350 kcal |
| Węglowodany | 70g |
| Cukry (wszystkie) | 10g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 8g |
| Błonnik | 2g |
| Rozpuszczalny | 0.6g |
| Nierozpuszczalny | 1.4g |
| Białko | 5g |
| Tłuszcze | 2g |
| Nasycone | 0.5g |
| Nienasycone | 1.5g |
| Sód | 1200mg |
Polepszacze do chleba ma indeks glikemiczny 85, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 60 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Polepszacze do chleba ma wysoki indeks glikemiczny (85). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Polepszacze do chleba ma ładunek glikemiczny 60 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →