Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Naturalna serwatka białkowa ma indeks glikemiczny 0, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii dairy, Naturalna serwatka białkowa plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Naturalna serwatka białkowa to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 370 kcal |
| Węglowodany | 2g |
| Cukry (wszystkie) | 1g |
| Naturalne | 1.0g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 0g |
| Rozpuszczalny | 0g |
| Nierozpuszczalny | 0g |
| Białko | 90g |
| Tłuszcze | 1g |
| Nasycone | 0.5g |
| Nienasycone | 0.5g |
| Sód | 200mg |
Naturalna serwatka białkowa ma indeks glikemiczny 0, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Naturalna serwatka białkowa ma niski indeks glikemiczny (0), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Naturalna serwatka białkowa ma ładunek glikemiczny 0 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →