Márványkalács (Marble Cake)

GI 70 · WysokiŁG 38 / 100 g1/10

Wysoki IG

70 GI

ŁG 38 na 100 g

Wynik Logi 1/10
  • Zawiera pewne ilości tłuszczów nienasyconych
  • Bardzo wysoki ładunek i indeks glikemiczny

Márványkalács (Marble Cake) ma indeks glikemiczny 70 (Wysoki).

Zaktualizowano 4 lip 2026 · Źródła: Zespół Logi Nutrition (skład na podstawie USDA, wspomagany przez AI) · Informacja nie stanowi porady medycznej · Zgłoś błąd

Zamiast tego

Logi · Zarządzaj insulinoopornością

Obniż cukier we krwi lepszymi wyborami żywieniowymi

Márványkalács (Marble Cake) to jeden z 11 150 produktów ocenianych przez Logi na podstawie zdjęcia posiłku — wraz z porcją.

Kontynuuj w przeglądarce
Logi app, food index screen

Wartości odżywcze (na 100g)

390
Kalorie
55 g
Węglowodany
6 g
Białko
16 g
Tłuszcze
na 100g
Kalorie390 kcal
Węglowodany55 g
Cukry (wszystkie)28 g
Naturalne6 g
Dodane22 g
Błonnik1.5 g
Rozpuszczalny0.5 g
Nierozpuszczalny1 g
Białko6 g
Tłuszcze16 g
Nasycone7 g
Nienasycone7 g
Sód270 mg

Poziom przetworzenia

85%
Wysoko przetworzony
Dlaczego taki wynik?
  • Zawiera pewne ilości tłuszczów nienasyconych
  • Umiarkowana zawartość wody
  • Bardzo wysoki ładunek i indeks glikemiczny
  • Wysoka zawartość dodanego cukru
  • Niska gęstość błonnika i białka

Policz ładunek glikemiczny posiłku ze składnikiem: Márványkalács (Marble Cake)

Alergeny

Zawiera: gluten

Przepisy o niskim IG w Logi Food Coach

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest indeks glikemiczny produktu Márványkalács (Marble Cake)?

Márványkalács (Marble Cake) ma indeks glikemiczny 70 (Wysoki) i ładunek glikemiczny 38 na 100 g.

Czy Márványkalács (Marble Cake) jest dobry dla osób z insulinoopornością?

Márványkalács (Marble Cake) ma wysoki indeks glikemiczny (70) i szybko podnosi poziom glukozy we krwi. Alternatywą o niższym ładunku jest Ciasto jogurtowe z mąki migdałowej.

Jak Márványkalács (Marble Cake) wpływa na poziom cukru we krwi?

Márványkalács (Marble Cake) ma ładunek glikemiczny 38 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.

Sprawdź Márványkalács (Marble Cake) w aplikacji Logi, z własną porcją.

Food diary cheat sheet

Darmowy PDF — 3 strony

Tygodniowy dziennik jedzenia

Notuj posiłki, ładunek glikemiczny i samopoczucie. Wzorce widać po 3 tygodniach.

Zero spamu. Wypisz się kiedy chcesz.