Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Łuskane pestki dyni ma indeks glikemiczny 0, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii nuts, Łuskane pestki dyni plasuje się wśród najniższych pod względem indeksu glikemicznego.
Łuskane pestki dyni to dobry wybór dla osób kontrolujących poziom cukru we krwi, z insulinoopornością lub stosujących dietę o niskim IG.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 559 kcal |
| Węglowodany | 10.7g |
| Cukry (wszystkie) | 1.4g |
| Naturalne | 1.4g |
| Dodane | 0g |
| Błonnik | 6g |
| Rozpuszczalny | 1.8g |
| Nierozpuszczalny | 4.2g |
| Białko | 30g |
| Tłuszcze | 49g |
| Nasycone | 8.7g |
| Nienasycone | 37g |
| Sód | 7mg |
Łuskane pestki dyni ma indeks glikemiczny 0, co klasyfikuje go jako produkt o niskim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 0 na 100g, ma minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Łuskane pestki dyni ma niski indeks glikemiczny (0), co czyni go dobrą opcją dla osób z insulinoopornością.
Łuskane pestki dyni ma ładunek glikemiczny 0 na 100g, co oznacza minimalny wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →