Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →
Lody czekoladowe holenderskie Blue Bell ma indeks glikemiczny 60, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 16 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Lody czekoladowe holenderskie Blue Bell plasuje się powyżej średniej pod względem indeksu glikemicznego.
Lody czekoladowe holenderskie Blue Bell jest odpowiedni w umiarkowanych ilościach dla osób monitorujących poziom cukru we krwi.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 210 kcal |
| Węglowodany | 27g |
| Cukry (wszystkie) | 23g |
| Naturalne | 3.0g |
| Dodane | 20g |
| Błonnik | 1g |
| Rozpuszczalny | 0.3g |
| Nierozpuszczalny | 0.7g |
| Białko | 4g |
| Tłuszcze | 10g |
| Nasycone | 6g |
| Nienasycone | 3g |
| Sód | 60mg |
Lody czekoladowe holenderskie Blue Bell ma indeks glikemiczny 60, co klasyfikuje go jako produkt o umiarkowanym indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 16 na 100g, ma umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Lody czekoladowe holenderskie Blue Bell ma umiarkowany indeks glikemiczny (60). Osoby z insulinoopornością mogą go spożywać z umiarem.
Lody czekoladowe holenderskie Blue Bell ma ładunek glikemiczny 16 na 100g, co oznacza umiarkowany wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Zacznij za darmo →