Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Yoghurt-bessen-cheesecake heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Yoghurt-bessen-cheesecake tot de laagste op glycemische index.
Yoghurt-bessen-cheesecake is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 70 kcal |
| Koolhydraten | 10g |
| Suikers (totaal) | 8g |
| Natuurlijk | 8.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.5g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 4.5g |
| Vet | 1.5g |
| Verzadigd | 1g |
| Onverzadigd | 0.5g |
| Natrium | 40mg |
Yoghurt-bessen-cheesecake heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Yoghurt-bessen-cheesecake heeft een lage glycemische index (35), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Yoghurt-bessen-cheesecake heeft een glycemische last van 4 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →