Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
wilde bessenvulling heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 34 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort wilde bessenvulling boven gemiddeld op glycemische index.
wilde bessenvulling is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 210 kcal |
| Koolhydraten | 52g |
| Suikers (totaal) | 38g |
| Natuurlijk | 8.0g |
| Toegevoegd | 30g |
| Vezels | 1.5g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1g |
| Eiwit | 0.5g |
| Vet | 0.2g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0.1g |
| Natrium | 20mg |
wilde bessenvulling heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 34 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
wilde bessenvulling heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
wilde bessenvulling heeft een glycemische last van 34 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →