Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wei-eiwitisolaat poeder heeft een glycemische index van 30, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Wei-eiwitisolaat poeder tot de laagste op glycemische index.
Wei-eiwitisolaat poeder is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 400 kcal |
| Koolhydraten | 8g |
| Suikers (totaal) | 4g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 2g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0.9g |
| Onoplosbaar | 2.1g |
| Eiwit | 80g |
| Vet | 7g |
| Verzadigd | 2g |
| Onverzadigd | 5g |
| Natrium | 300mg |
Wei-eiwitisolaat poeder heeft een glycemische index van 30, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 2 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Wei-eiwitisolaat poeder heeft een lage glycemische index (30), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Wei-eiwitisolaat poeder heeft een glycemische last van 2 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →