Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Weense schnitzel heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 8 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere meat scoort Weense schnitzel boven gemiddeld op glycemische index.
Weense schnitzel is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 270 kcal |
| Koolhydraten | 14g |
| Suikers (totaal) | 0.7g |
| Natuurlijk | 0.7g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.7g |
| Oplosbaar | 0.2g |
| Onoplosbaar | 0.5g |
| Eiwit | 18g |
| Vet | 15g |
| Verzadigd | 4g |
| Onverzadigd | 9g |
| Natrium | 420mg |
Weense schnitzel heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 8 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Weense schnitzel heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Weense schnitzel heeft een glycemische last van 8 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →