Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
no-bake cheesecake heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort no-bake cheesecake boven gemiddeld op glycemische index.
no-bake cheesecake is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 240 kcal |
| Koolhydraten | 30g |
| Suikers (totaal) | 22g |
| Natuurlijk | 6.0g |
| Toegevoegd | 16g |
| Vezels | 0.5g |
| Oplosbaar | 0.2g |
| Onoplosbaar | 0.4g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 10g |
| Verzadigd | 6g |
| Onverzadigd | 3g |
| Natrium | 120mg |
no-bake cheesecake heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
no-bake cheesecake heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
no-bake cheesecake heeft een glycemische last van 15 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →