Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
bessen roomkaas spread heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 14 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere dairy scoort bessen roomkaas spread boven gemiddeld op glycemische index.
bessen roomkaas spread is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 250 kcal |
| Koolhydraten | 25g |
| Suikers (totaal) | 18g |
| Natuurlijk | 8.0g |
| Toegevoegd | 10g |
| Vezels | 1g |
| Oplosbaar | 0.3g |
| Onoplosbaar | 0.7g |
| Eiwit | 4g |
| Vet | 15g |
| Verzadigd | 9g |
| Onverzadigd | 5g |
| Natrium | 300mg |
bessen roomkaas spread heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 14 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
bessen roomkaas spread heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
bessen roomkaas spread heeft een glycemische last van 14 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →