Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
banketbakkersroom heeft een glycemische index van 50, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 14 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort banketbakkersroom tot de laagste op glycemische index.
banketbakkersroom is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 180 kcal |
| Koolhydraten | 28g |
| Suikers (totaal) | 20g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 15g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 4g |
| Vet | 6g |
| Verzadigd | 3.5g |
| Onverzadigd | 2g |
| Natrium | 60mg |
banketbakkersroom heeft een glycemische index van 50, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 14 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
banketbakkersroom heeft een lage glycemische index (50), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
banketbakkersroom heeft een glycemische last van 14 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →