Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Wonton-dumplings har et glykemisk indeks på 50, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 13 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Wonton-dumplings blant de laveste i glykemisk indeks.
Wonton-dumplings er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 180 kcal |
| Karbohydrater | 25g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 1.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 1.2g |
| Løselig | 0.4g |
| Uløselig | 0.8g |
| Protein | 8g |
| Fett | 5g |
| Mettet | 1.5g |
| Umettet | 2.5g |
| Natrium | 550mg |
Wonton-dumplings har et glykemisk indeks på 50, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 13 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Wonton-dumplings har et lavt glykemisk indeks (50), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Wonton-dumplings har en glykemisk belastning på 13 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →