Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Varmt vann med fersk sitronsaft har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre beverages rangerer Varmt vann med fersk sitronsaft blant de laveste i glykemisk indeks.
Varmt vann med fersk sitronsaft er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 3 kcal |
| Karbohydrater | 0.9g |
| Sukker (totalt) | 0.3g |
| Naturlig | 0.3g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0.1g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0.1g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 1mg |
Varmt vann med fersk sitronsaft har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Varmt vann med fersk sitronsaft har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Varmt vann med fersk sitronsaft har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →