Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørket merian har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Tørket merian blant de laveste i glykemisk indeks.
Tørket merian er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 271 kcal |
| Karbohydrater | 60.6g |
| Sukker (totalt) | 4.1g |
| Naturlig | 4.1g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 40.3g |
| Løselig | 12.1g |
| Uløselig | 28.2g |
| Protein | 12.7g |
| Fett | 7g |
| Mettet | 1.1g |
| Umettet | 5.9g |
| Natrium | 77mg |
Tørket merian har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Tørket merian har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tørket merian har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →