Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørket lakrisrot har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 28 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Tørket lakrisrot blant de laveste i glykemisk indeks.
Tørket lakrisrot er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 375 kcal |
| Karbohydrater | 93g |
| Sukker (totalt) | 70g |
| Naturlig | 70.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 8g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0g |
| Fett | 0.2g |
| Mettet | 0.05g |
| Umettet | 0.15g |
| Natrium | 50mg |
Tørket lakrisrot har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 28 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Tørket lakrisrot har et lavt glykemisk indeks (30), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tørket lakrisrot har en glykemisk belastning på 28 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →