Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Skivet kalkunskinke har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre meat rangerer Skivet kalkunskinke blant de laveste i glykemisk indeks.
Skivet kalkunskinke er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 110 kcal |
| Karbohydrater | 2g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 0.0g |
| Tilsatt | 1g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 18g |
| Fett | 3g |
| Mettet | 1g |
| Umettet | 2g |
| Natrium | 1200mg |
Skivet kalkunskinke har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Skivet kalkunskinke har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Skivet kalkunskinke har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →