Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sherryeddik har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Sherryeddik blant de laveste i glykemisk indeks.
Sherryeddik er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 21 kcal |
| Karbohydrater | 0.04g |
| Sukker (totalt) | 0g |
| Naturlig | 0.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 8mg |
Sherryeddik har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sherryeddik har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Sherryeddik har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →