Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sex on the Beach cocktail (flaske) har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre beverages rangerer Sex on the Beach cocktail (flaske) over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Sex on the Beach cocktail (flaske) er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 90 kcal |
| Karbohydrater | 13g |
| Sukker (totalt) | 12g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 10g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 5mg |
Sex on the Beach cocktail (flaske) har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sex on the Beach cocktail (flaske) har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Sex on the Beach cocktail (flaske) har en glykemisk belastning på 8 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →