Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sesam ingefærsås har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Sesam ingefærsås blant de laveste i glykemisk indeks.
Sesam ingefærsås er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 220 kcal |
| Karbohydrater | 18g |
| Sukker (totalt) | 10g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 8g |
| Fiber | 1g |
| Løselig | 0.3g |
| Uløselig | 0.7g |
| Protein | 3g |
| Fett | 15g |
| Mettet | 2g |
| Umettet | 13g |
| Natrium | 1800mg |
Sesam ingefærsås har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sesam ingefærsås har et lavt glykemisk indeks (45), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Sesam ingefærsås har en glykemisk belastning på 8 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →