Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Autentiske panko-brødsmuler har et glykemisk indeks på 70, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 53 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Autentiske panko-brødsmuler blant de høyeste i glykemisk indeks.
Autentiske panko-brødsmuler kan forårsake raske blodsukkertopper og bør konsumeres i små porsjoner.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 395 kcal |
| Karbohydrater | 75g |
| Sukker (totalt) | 5g |
| Naturlig | 3.0g |
| Tilsatt | 2g |
| Fiber | 4g |
| Løselig | 1.2g |
| Uløselig | 2.8g |
| Protein | 13g |
| Fett | 5g |
| Mettet | 1g |
| Umettet | 3g |
| Natrium | 700mg |
Autentiske panko-brødsmuler har et glykemisk indeks på 70, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 53 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Autentiske panko-brødsmuler har et høyt glykemisk indeks (70). Folk med insulinresistens bør begrense inntaket.
Autentiske panko-brødsmuler har en glykemisk belastning på 53 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →