Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Appelsinekstrakt (naturlig, uten sukker eller alkohol) har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 3 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre fruits rangerer Appelsinekstrakt (naturlig, uten sukker eller alkohol) blant de laveste i glykemisk indeks.
Appelsinekstrakt (naturlig, uten sukker eller alkohol) er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 30 kcal |
| Karbohydrater | 7g |
| Sukker (totalt) | 6.5g |
| Naturlig | 6.5g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0.2g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0.5g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 1mg |
Appelsinekstrakt (naturlig, uten sukker eller alkohol) har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 3 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Appelsinekstrakt (naturlig, uten sukker eller alkohol) har et lavt glykemisk indeks (40), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Appelsinekstrakt (naturlig, uten sukker eller alkohol) har en glykemisk belastning på 3 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →