Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Ananasjuice har et glykemisk indeks på 46, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 6 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre beverages rangerer Ananasjuice blant de laveste i glykemisk indeks.
Ananasjuice er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 53 kcal |
| Karbohydrater | 13g |
| Sukker (totalt) | 10g |
| Naturlig | 10.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0.2g |
| Løselig | 0.08g |
| Uløselig | 0.12g |
| Protein | 0.4g |
| Fett | 0.1g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0.1g |
| Natrium | 1mg |
Ananasjuice har et glykemisk indeks på 46, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 6 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Ananasjuice har et lavt glykemisk indeks (46), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Ananasjuice har en glykemisk belastning på 6 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →