Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Amerikansk bondeost har et glykemisk indeks på 27, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre dairy rangerer Amerikansk bondeost blant de laveste i glykemisk indeks.
Amerikansk bondeost er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 98 kcal |
| Karbohydrater | 3.4g |
| Sukker (totalt) | 3.4g |
| Naturlig | 3.4g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 16.5g |
| Fett | 3.3g |
| Mettet | 2.1g |
| Umettet | 1.2g |
| Natrium | 370mg |
Amerikansk bondeost har et glykemisk indeks på 27, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Amerikansk bondeost har et lavt glykemisk indeks (27), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Amerikansk bondeost har en glykemisk belastning på 1 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →