Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Agurksushi-rull har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 16 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Agurksushi-rull over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Agurksushi-rull er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 120 kcal |
| Karbohydrater | 25g |
| Sukker (totalt) | 2g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 1.2g |
| Løselig | 0.4g |
| Uløselig | 0.8g |
| Protein | 2.5g |
| Fett | 0.5g |
| Mettet | 0.1g |
| Umettet | 0.3g |
| Natrium | 250mg |
Agurksushi-rull har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 16 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Agurksushi-rull har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Agurksushi-rull har en glykemisk belastning på 16 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →