Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Topping salad cranberry dan walnut mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 22 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding other lain, Topping salad cranberry dan walnut berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Topping salad cranberry dan walnut sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 420 kcal |
| Karbohidrat | 50g |
| Gula (jumlah) | 38g |
| Semula jadi | 13.0g |
| Ditambah | 25g |
| Serat | 5g |
| Larut | 1.5g |
| Tidak larut | 3.5g |
| Protein | 6g |
| Lemak | 22g |
| Tepu | 2g |
| Tidak tepu | 18g |
| Natrium | 5mg |
Topping salad cranberry dan walnut mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 22 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Topping salad cranberry dan walnut mempunyai indeks glisemik sederhana (55). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Topping salad cranberry dan walnut mempunyai beban glisemik 22 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →