Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pai dadih mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 15 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding sweets lain, Pai dadih berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Pai dadih sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 240 kcal |
| Karbohidrat | 28g |
| Gula (jumlah) | 15g |
| Semula jadi | 5.0g |
| Ditambah | 10g |
| Serat | 1g |
| Larut | 0.3g |
| Tidak larut | 0.7g |
| Protein | 8g |
| Lemak | 11g |
| Tepu | 6g |
| Tidak tepu | 4g |
| Natrium | 180mg |
Pai dadih mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 15 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Pai dadih mempunyai indeks glisemik sederhana (55). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Pai dadih mempunyai beban glisemik 15 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →