Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Ikan kod bakar dengan salad lentil kaya serat mempunyai indeks glisemik 28, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 3 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding other lain, Ikan kod bakar dengan salad lentil kaya serat berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Ikan kod bakar dengan salad lentil kaya serat adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbohidrat | 12g |
| Gula (jumlah) | 1.2g |
| Semula jadi | 1.2g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 4g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 11g |
| Lemak | 2g |
| Tepu | 0.4g |
| Tidak tepu | 1.2g |
| Natrium | 120mg |
Ikan kod bakar dengan salad lentil kaya serat mempunyai indeks glisemik 28, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 3 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Ikan kod bakar dengan salad lentil kaya serat mempunyai indeks glisemik rendah (28), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Ikan kod bakar dengan salad lentil kaya serat mempunyai beban glisemik 3 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →