Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
hirisan piza 4 keju mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 21 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding grains lain, hirisan piza 4 keju berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
hirisan piza 4 keju sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 280 kcal |
| Karbohidrat | 32g |
| Gula (jumlah) | 3.2g |
| Semula jadi | 1.7g |
| Ditambah | 1.5g |
| Serat | 1.8g |
| Larut | 0.5g |
| Tidak larut | 1.3g |
| Protein | 12g |
| Lemak | 12g |
| Tepu | 6.5g |
| Tidak tepu | 4.5g |
| Natrium | 650mg |
hirisan piza 4 keju mempunyai indeks glisemik 65, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 21 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
hirisan piza 4 keju mempunyai indeks glisemik sederhana (65). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
hirisan piza 4 keju mempunyai beban glisemik 21 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →