daging bakon bakar

Tiada indeks glisemik3.5/10

Indeks glisemik belum diukur

1.4 g karbohidrat setiap 100 g
Skor Logi 3.5/10
  • Kandungan protein yang tinggi
  • Kandungan lemak tepu yang tinggi

daging bakon bakar belum mempunyai indeks glisemik yang diukur. Ia mengandungi 1.4 g karbohidrat setiap 100 g.

Sumber: Pasukan Pemakanan Logi (komposisi daripada USDA, dibantu AI) · Bukan nasihat perubatan · Laporkan ralat

Bentuk Jalur daging salai

Logi · Urus rintangan insulin

Kurangkan gula darah anda dengan pilihan makanan lebih bijak

daging bakon bakar ialah salah satu daripada 11,148 makanan yang Logi skor apabila anda mengambil gambar hidangan — bersama saiz hidangan.

Teruskan di web
Logi app, food index screen

Maklumat nutrisi (per 100g)

541
Kalori
1.4 g
Karbohidrat
35.7 g
Protein
42.4 g
Lemak
per 100g
Kalori541 kcal
Karbohidrat1.4 g
Gula (jumlah)0.4 g
Semula jadi0.4 g
Ditambah0 g
Serat0 g
Larut0 g
Tidak larut0 g
Protein35.7 g
Lemak42.4 g
Tepu14.5 g
Tidak tepu27.9 g
Natrium1717 mg

Tahap pemprosesan

80%
Sangat diproses
Mengapa skor ini?
  • Kandungan protein yang tinggi
  • Beban karbohidrat yang sangat rendah
  • Membekalkan sedikit lemak monotepu
  • Kandungan lemak tepu yang tinggi
  • Kandungan natrium yang sangat tinggi
  • Daging diproses dengan nilai mikronutrien dan serat yang terhad

Alergen

Tiada alergen EU-14 disenaraikan

Resipi GI rendah di Logi Food Coach

Soalan Lazim

Apakah indeks glisemik daging bakon bakar?

Indeks glisemik bagi daging bakon bakar belum diukur. Ia mengandungi 1.4 g karbohidrat setiap 100 g.

Adakah daging bakon bakar sesuai untuk penghidap rintangan insulin?

Indeks glisemik bagi daging bakon bakar belum diukur. Dengan 1.4 g karbohidrat setiap 100 g, perhatikan saiz hidangan.

Semak daging bakon bakar dalam aplikasi Logi, dengan saiz hidangan anda.

Food diary cheat sheet

PDF percuma — 3 halaman

Jurnal makanan mingguan anda

Rekod makanan, beban glisemik & mood. Kenal pasti corak dalam 3 minggu.

Tiada spam. Nyahlanggan bila-bila masa.