Zöldséges tavaszi tekercs

Zöldséges tavaszi tekercs

GI 45 · Alacsony GL 10 · Közepes Score 7/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Zöldséges tavaszi tekercs glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.

Más grains összehasonlítva Zöldséges tavaszi tekercs glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Zöldséges tavaszi tekercs jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 45
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 10
Közepes GL
Mérsékelt hatás a vércukorra
140
Kalória
22g
Szénhidrátok
3g
Fehérje
4g
Zsír

Logi Pontszám: 7/10

Miért ez a pontszám?

  • Mérsékelt glikémiás index
  • Alacsony hozzáadott cukor
  • Rostot tartalmaz
  • Mérsékelt glikémiás terhelés
  • Feldolgozott gabonahéj
  • Mérsékelt nátriumtartalom

Feldolgozottság szintje

70%
Erősen feldolgozott

Tápértékek (100g-onként)

Kalória140 kcal
Szénhidrátok22g
Cukrok (összesen)2g
Természetes1.5g
Hozzáadott0.5g
Rost2.5g
Vízoldható0.8g
Vízoldhatatlan1.8g
Fehérje3g
Zsír4g
Telített0.7g
Telítetlen3.3g
Nátrium350mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Zöldséges tavaszi tekercs glikémiás indexe?

Zöldséges tavaszi tekercs glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 10 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Zöldséges tavaszi tekercs inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Zöldséges tavaszi tekercs alacsony glikémiás indexű (45), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Zöldséges tavaszi tekercs a vércukorra?

Zöldséges tavaszi tekercs glikémiás terhelése 100g-onként 10, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Tavaszi tekercs tészta Csíráztatott árpa Csíráztatott teljes kiőrlésű kenyér csíráztatott teljes kiőrlésű kenyér alacsony zsírtartalmú ricotta sajttal Csíráztatott zab csíráztatott ujjas kölesből készült dhokla Csíráztatott tönköly Csíráztatott teljes kiőrlésű barna rizs
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.