Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű hot dog zsemle glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 26 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű hot dog zsemle glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Teljes kiőrlésű hot dog zsemle mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 240 kcal |
| Szénhidrátok | 43g |
| Cukrok (összesen) | 4g |
| Természetes | 4.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 6g |
| Vízoldható | 1.5g |
| Vízoldhatatlan | 4.5g |
| Fehérje | 9g |
| Zsír | 3g |
| Telített | 0.5g |
| Telítetlen | 2.5g |
| Nátrium | 400mg |
Teljes kiőrlésű hot dog zsemle glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 26 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű hot dog zsemle közepes glikémiás indexű (60). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Teljes kiőrlésű hot dog zsemle glikémiás terhelése 100g-onként 26, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →