Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejmentes kesudió szósz glikémiás indexe 20, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 2 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más nuts összehasonlítva Tejmentes kesudió szósz glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Tejmentes kesudió szósz jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 180 kcal |
| Szénhidrátok | 10g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 2.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 1.5g |
| Vízoldható | 0.45g |
| Vízoldhatatlan | 1.05g |
| Fehérje | 5g |
| Zsír | 14g |
| Telített | 2.5g |
| Telítetlen | 11g |
| Nátrium | 200mg |
Tejmentes kesudió szósz glikémiás indexe 20, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 2 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Tejmentes kesudió szósz alacsony glikémiás indexű (20), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Tejmentes kesudió szósz glikémiás terhelése 100g-onként 2, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →