Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejmentes fagyasztott desszert glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 17 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Tejmentes fagyasztott desszert glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Tejmentes fagyasztott desszert mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 180 kcal |
| Szénhidrátok | 28g |
| Cukrok (összesen) | 20g |
| Természetes | 4.0g |
| Hozzáadott | 16g |
| Rost | 1g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.7g |
| Fehérje | 1.5g |
| Zsír | 7g |
| Telített | 4g |
| Telítetlen | 3g |
| Nátrium | 60mg |
Tejmentes fagyasztott desszert glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 17 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Tejmentes fagyasztott desszert közepes glikémiás indexű (60). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Tejmentes fagyasztott desszert glikémiás terhelése 100g-onként 17, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →