Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tejhab glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 49 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Tejhab glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Tejhab gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 320 kcal |
| Szénhidrátok | 65g |
| Cukrok (összesen) | 55g |
| Természetes | 5.0g |
| Hozzáadott | 50g |
| Rost | 0g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 3g |
| Zsír | 6g |
| Telített | 4g |
| Telítetlen | 2g |
| Nátrium | 60mg |
Tejhab glikémiás indexe 75, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 49 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Tejhab magas glikémiás indexű (75). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Tejhab glikémiás terhelése 100g-onként 49, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →