Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Táplálékkovász glikémiás indexe 15, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 5 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más other összehasonlítva Táplálékkovász glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Táplálékkovász jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 350 kcal |
| Szénhidrátok | 35g |
| Cukrok (összesen) | 7g |
| Természetes | 7.0g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 20g |
| Vízoldható | 6g |
| Vízoldhatatlan | 14g |
| Fehérje | 50g |
| Zsír | 4g |
| Telített | 0.5g |
| Telítetlen | 3.5g |
| Nátrium | 50mg |
Táplálékkovász glikémiás indexe 15, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 5 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Táplálékkovász alacsony glikémiás indexű (15), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Táplálékkovász glikémiás terhelése 100g-onként 5, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →