Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Tapioka glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 75 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Tapioka glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Tapioka gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 358 kcal |
| Szénhidrátok | 88.7g |
| Cukrok (összesen) | 3.4g |
| Természetes | 3.4g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 0.9g |
| Vízoldható | 0.3g |
| Vízoldhatatlan | 0.6g |
| Fehérje | 0.2g |
| Zsír | 0g |
| Telített | 0g |
| Telítetlen | 0g |
| Nátrium | 1mg |
Tapioka glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 75 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Tapioka magas glikémiás indexű (85). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Tapioka glikémiás terhelése 100g-onként 75, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →