Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Szuperétel tejszínes édesítő glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 33 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más other összehasonlítva Szuperétel tejszínes édesítő glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Szuperétel tejszínes édesítő mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 480 kcal |
| Szénhidrátok | 60g |
| Cukrok (összesen) | 28g |
| Természetes | 4.0g |
| Hozzáadott | 24g |
| Rost | 4g |
| Vízoldható | 1.2g |
| Vízoldhatatlan | 2.8g |
| Fehérje | 2g |
| Zsír | 26g |
| Telített | 24g |
| Telítetlen | 2g |
| Nátrium | 120mg |
Szuperétel tejszínes édesítő glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 33 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Szuperétel tejszínes édesítő közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Szuperétel tejszínes édesítő glikémiás terhelése 100g-onként 33, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →