Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Szőlőzselé glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 43 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Szőlőzselé glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Szőlőzselé mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 260 kcal |
| Szénhidrátok | 66g |
| Cukrok (összesen) | 48g |
| Természetes | 8.0g |
| Hozzáadott | 40g |
| Rost | 0.3g |
| Vízoldható | 0.12g |
| Vízoldhatatlan | 0.18g |
| Fehérje | 0.3g |
| Zsír | 0.1g |
| Telített | 0g |
| Telítetlen | 0.1g |
| Nátrium | 35mg |
Szőlőzselé glikémiás indexe 65, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 43 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Szőlőzselé közepes glikémiás indexű (65). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Szőlőzselé glikémiás terhelése 100g-onként 43, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →