Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Szőlő-alma zselé keverék glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 70 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más sweets összehasonlítva Szőlő-alma zselé keverék glikémiás indexe a legmagasabbak közé tartozik.
Szőlő-alma zselé keverék gyors vércukoremelkedést okozhat, kis adagokban fogyasztható.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 350 kcal |
| Szénhidrátok | 85g |
| Cukrok (összesen) | 60g |
| Természetes | 5.0g |
| Hozzáadott | 55g |
| Rost | 0.5g |
| Vízoldható | 0.2g |
| Vízoldhatatlan | 0.4g |
| Fehérje | 0.2g |
| Zsír | 0g |
| Telített | 0g |
| Telítetlen | 0g |
| Nátrium | 20mg |
Szőlő-alma zselé keverék glikémiás indexe 85, ami magas GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 70 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Szőlő-alma zselé keverék magas glikémiás indexű (85). Inzulinrezisztencia esetén korlátozzuk a fogyasztást.
Szőlő-alma zselé keverék glikémiás terhelése 100g-onként 70, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →