Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Szójatejes latte glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 2 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Más beverages összehasonlítva Szójatejes latte glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.
Szójatejes latte jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 45 kcal |
| Szénhidrátok | 5.5g |
| Cukrok (összesen) | 3.2g |
| Természetes | 2.7g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 0.3g |
| Vízoldható | 0.1g |
| Vízoldhatatlan | 0.2g |
| Fehérje | 2.2g |
| Zsír | 1.5g |
| Telített | 0.3g |
| Telítetlen | 1.2g |
| Nátrium | 35mg |
Szójatejes latte glikémiás indexe 45, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 2 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.
Szójatejes latte alacsony glikémiás indexű (45), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.
Szójatejes latte glikémiás terhelése 100g-onként 2, ami minimális hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →